Top 8 Laserliner Compact Cross-laser Pro – Pomiar laserowy i akcesoria

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bosch Professional

#ad

Niebieski, czarny, Bosch Professional laser punktowy i liniowy

#ad
Bosch Professional #ad - Zakres dostawy: gcl 2-15 z uchwytem obrotowym Rm 1 Professional, 3 x baterie AA, tablica celownicza, torba ochronna, wkładka L-Boxx.

Profesjonalne zastosowanie: laser krzyżowy Bosch z punktami pionowymi, kompaktowy i wszechstronny do wszystkich prac poziomujących na krótkich dystansach. Wiele zastosowań: elastyczne zastosowanie i wszechstronne możliwości mocowania dzięki obrotowemu uchwytowi wielofunkcyjnemu Rm 1 Professional. Funkcje: poziome i pionowe linie laserowe oraz dwa centrowane punkty pionowe zapewniające optymalną widoczność. Dane techniczne: klasa lasera 2, dokładność poziomowania ± 0, zakres samopoziomowania ± 4°, IP 54, 3 mm/m.
MarkaBosch Professional #ad
ProducentBosch Professional #ad
Wysokość3.94
Długość13.39
Waga1.45
Szerokość8.27
Numer części0 601 066 E00
Model0601066E00
Gwarancja24 miesiące gwarancji.

2. CIGMAN

#ad

Laser krzyżowy, zielona, CIGMAN laser krzyżowy, laser budowlany, samopoziomująca, 3 x 360 stopni, na plac, do wnętrz, laser liniowy do 30 godzin z akumulatorem litowym do wielokrotnego ładowania

#ad
CIGMAN #ad - Trzy linie laserowe mają odpowiednie przyciski na urządzeniu i pilocie, aby nie wyłączać wszystkich trzech linii laserowych jednocześnie. Trzy tryby tryb automatyczny obsługuje automatyczne poziomowanie w zakresie ± 4°; tryb ręczny obsługuje pracę pod stałym kątem, przy czym laser miga raz na pięć sekund i wskazuje, że instrument znajduje się w tym momencie w trybie ręcznym; tryb pulsacyjny można sparować z odbiornikiem laserowym CIGMAN w celu zwiększenia odległości roboczej laserowej do 50 metrów.

Należy jednak uważać, suficie i ścianie. Inne metody zastosowania - to urządzenie jest wyposażone w gwint 1/4 cala 20 do standardowych statywów lub laserowych prętów montażowych nie wchodzi w zakres dostawy. Wbudowany akumulator litowy wielokrotnego ładowania. Dokładność wynosi ± 1, 5 mm/5 m - w maksymalnej powierzchni roboczej 30 m widoczność zielonych laserów jest czterokrotnie wyższa niż w przypadku czerwonych laserów.

Uwaga: nie patrzeć bezpośrednio na laser przez długi czas. To urządzenie ma konstrukcję odporną na kurz i zachlapanie, nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Sporadyczna ekspozycja laserem przez krótki czas nie stanowi problemu. Narzędzie laserowe jest wyposażone w magnetyczny uchwyt obrotowy i mini statyw, który można obracać pod żądanym kątem. Jasność kabla laserowego można wybrać w zależności od potrzeb, co wydłuża czas pracy do 30 godzin.
MarkaCIGMAN #ad
ProducentCIGMAN #ad
Waga1.76
Numer części‎CM-701
Model‎CM-701
Gwarancja3 lata gwarancji od daty zakupu.

3. Kiprim

#ad

15 m ± 0,2 mm/m, ochrona przed kurzem i wodą, w zestawie 2 baterie AA i etui, czerwony laser IP54, samopoziomujący laser liniowy, Kiprim LV1R laser krzyżowy, możliwość przełączania w pionie/poziomie

#ad
Kiprim #ad - Samopoziomujący: poziomy laserowe kiprim lv1r to czerwony laser krzyżowy, który może automatycznie wypoziomować ± 4°. Tryb czerwonej linii przecięcia z linią poziomą i pionową. Jeśli jest poza zasięgiem, wiązka lasera miga w celu ostrzeżenia.

Elastyczny tryb instalacji: spód płaszczyzny laserowej jest wyposażony w interfejs połączony ze statywem, za pomocą którego można go zainstalować na statywie, aby uzyskać obrót o 360°. Kup produkty kiprim i uzyskaj 24 miesiące gwarancji i dożywotnią bezpłatną poradę posprzedażową. Wysoka precyzja i linia krzyżowa: długość fali lasera: 635 nm, moc: < 1 mV, 5 mm/5 m, precyzja ± 2, klasa lasera: klasa II. Funkcja blokady: naciśnij górny czerwony przycisk przez około 3 sekundy, aby aktywować funkcję blokady, aby w razie potrzeby uzyskać nachyloną linię lasera.

Krawędź tej płaszczyzny laserowej jest pokryta gumą. Opakowanie i obsługa klienta: zestaw zawiera: 1 x laser kiprim lv1r z czerwonym krzyżem; 2 x baterie AA, 1 x podręcznik może nie być dostępny w języku polskim, 1 x mała torba nylonowa. Wodoszczelna, pyłoszczelna i odporna na krople.
MarkaKiprim #ad
ProducentKiprim #ad
Wysokość3.15
Długość2.95
Waga228
Szerokość2.76
Numer częściLV1R
ModelLV1R

4. Bosch Professional

#ad

W kartonowym pudełku, Bosch Professional Laser liniowy GLL 2-15 G zielony laser, do wnętrz, statyw BT 150, 4 x bateria AA, widoczny obszar roboczy: do 15 m, uchwyt LB 10

#ad
Bosch Professional #ad - Lepsza widoczność: laser liniowy gLL 2-15 G zapewnia wysoką widoczność dzięki zielonej technologii laserowej. Dokładne rezultaty: laser liniowy zapewnia precyzyjne wyniki z dokładnością do 0, 3 mm.

Gll 2-15 g może samopoziomować do 4 stopni, a linie lasera przestają się wahać w mniej niż 4 sekundy. Gll 2-15 g jest bardzo trwały i nadaje się do stosowania w trudnych warunkach. Obsługa przyjazna dla użytkownika: laser liniowy zapewnia uproszczoną, przyjazną dla użytkownika obsługę, która obejmuje włącznik/wyłącznik i klawiaturę za pomocą jednego przycisku do zmiany ustawień lasera.

Bardzo wytrzymaŁy: laser liniowy jest zawsze gotowy do użycia, posiada ochronę przed kurzem i wodą rozbryzgową IP64 oraz wytrzymałą obudowę. Obudowa z umieszczonymi do tyłu szklanymi powierzchniami zapewnia dodatkową ochronę. Zakres dostawy: laser liniowy gll 2-15 g, 4 x baterie AA, uchwyt LB 10, tablica celownicza laserowa, statyw BT 150, torba.
MarkaBosch Professional #ad
ProducentBosch Professional #ad
Wysokość4.53
Długość4.96
Waga1.26
Szerokość2.48
Numer części0601063W01
Model0601063W01
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

5. Mulcort

#ad

Zielony, samopoziomująca maszyna do poziomowania baterii litowej, Mulcort Wielofunkcyjny laser 4D z 16 liniami, 1,5 m, potrójny statyw przedłużający ze stopu aluminium

#ad
Mulcort #ad - Wydaj 16 linii laserowych oddzielnie lub jednocześnie, emitowane linie lasera są delikatne i jasne z dużą precyzją, lekki i przenośny, elastyczność i stabilność. Wyposażona w funkcję kalibracji autotestu, samopoziomowanie ≤ 3°, dzięki czemu pamiętasz o zresetowaniu go na równym podłożu. Uchwyt w kształcie litery t z 7 mm odstępem montażu na ścianie, umożliwia maszynie szybkie znalezienie celu rozmiar śruby 1/4".

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości diod laserowych i precyzyjnych lusterek stożkowych p, z systemem samopoziomowania 3°, aby uzyskać dokładniejsze pozycjonowanie, a jasność jest regulowana. W zestawie pilot zdalnego sterowania, "h" = linia pozioma, ale gdy kąt jest większy niż 3°, "v" = linia pionowa, światło lasera nadal miga i płaszczyzna lasera wydaje sygnał dźwiękowy, jasność światła laserowego można łatwo regulować naciskając przycisk "+" lub "-". Wysoka czułość, przyjemny w dotyku. Nadaje się do większości poziomów laserowych z interfejsem 5/8".

Z kostką przymocowaną do sterownika, aby mocno zablokować. Statyw 1, aby wydłużyć długość, 2 m: wykonany z grubego stopu aluminium, niełatwy do odkształcenia i niełatwy do złamania. Trzy regulowane wysokości, mocny o dobrej nośności, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb. Naciśnij przycisk "outdoor" przez 3 sekundy, aby szybko zmienić tryb liniowy, aby przejść do trybu nachylenia, a następnie możesz umieścić narzędzie laserowe pod dowolnym kątem, aby wyświetlić linie nachylenia; krótko naciśnij przycisk "OUTDOOR" lub naciśnij długo przycisk "H" lub "V", aby ustawić jasność lasera zgodnie z warunkami pracy.
MarkaMulcort #ad
ProducentMulcort #ad
Numer częściE21353GR-EU
ModelE21353GR-EU

6. Tsebugap

#ad

Laser laserowy, laser budowlany do użytku wewnątrz i na zewnątrz, 16 linii, laser krzyżowy, Laser krzyżowy zielony 4 x 360° stopni

#ad
Tsebugap #ad - Laser jest automatycznie poziomowany w zakresie ± 3°, w przeciwnym razie będzie migał dalej. Samopoziomowanie i tryb ręcznylaser liniowy znajduje się w trybie samopoziomowania po odblokowaniu wahadła. Zakres dostawy: 1 x laser krzyżowy, 1 x ładowarka, 1 x blacha żelazna, 2 x bateria litowa, 1 x worek na ubrania, 1 x rama podnosząca, 1 instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 1 x górna rama ścienna, 1 x pilot zdalnego sterowania, 1 x podstawa do przycinania.

Ta zielona waga laserowa jest idealna do mocowania płytek pomocniczych, dekoracji ściennych, płytek podłogowych, poręczy schodowych itd. Szerokie zastosowanie możesz wybrać linię poziomą/pionową pojedynczo lub jednocześnie, co zależy od warunków użytkowania na placu budowy.

Ponadto można zablokować wahadło, aby przejść do trybu ręcznego. Pilot zdalnego sterowaniaDzięki pilotowi zdalnego sterowania zadanie wyrównania jest łatwe i szybkie. Cztery linie laserowe można wybrać pojedynczo, w zależności od zastosowania na placu budowy. 4 x zielona linia laserowa 360°2 poziome linie 360° i 2 x 360° zapewniają wszechstronne pokrycie poziomowania w podłodze, ścianie i w całym pomieszczeniu.
MarkaTsebugap #ad
ProducentNantong Lingliang Electronics Co.,Ltd #ad
Numer części360-07
Model360-07

7. RockSeed

#ad

Pionowy/poziomy, RockSeed laser krzyżowy, stopień ochrony IP54, obrotowy, ochrona przed kurzem i wodą, zielony, 15 m ± 0,2 mm/m, samopoziomujący laser liniowy, w zestawie 2 baterie AA i torba ochronna, odporny na uderzenia, 1 m

#ad
RockSeed #ad - Jeśli użytkownik znajduje się poza zakresem ± 4° do samopoziomowania, czy urządzenie ma być samodzielnie ustawione, aby używać urządzenia pod dowolnym kątem. Wskazówka: urządzenie nie nadaje się do ekstremalnego światła słonecznego.

Tryb samopoziomowania jest dostępny w zakresie nachylenia 4°. Samopoziomujące się i 2 tryby do wyboru - można zmienić ręczne blokadę wahadłową, laser emituje ostrzeżenie. W trybie ręcznym funkcja samopoziomowania jest wyłączona i zablokowana, czy ma być zamocowane. Możliwe jest również mocowanie za pomocą śrub do uchwytu statywu 1/4". Zakres dostawy: 1 x laser krzyżowo-liniowy, 1 x torba płócienna; 2 x baterie AA; 12 miesięcy gwarancji. Idealna do prac budowlanych ip54 ochrona przed kurzem i wodą w celu zapewnienia pracy w trudnych warunkach pracy.

Zaktualizowany zielony laser krzyżowy - wyposażony w laser wyprodukowany w Niemczech, zielony strumień lasera jest 2 razy jaśniejszy i stabilny niż czerwony laser, ponadto ma niższe zużycie energii i jest bardzo stabilny w pomieszczeniach. Wytrzymała, odporna na pękanie 1 m: prosty rząd sześciu stron-1 metr, bez utraty funkcjonalności i dokładności.
MarkaRockSeed #ad
ProducentRockSeed #ad
Długość0
Numer częściLV1G
ModelLV1G

8. Huepar

#ad

O zasięgu 45 m, zielony, samopoziomujący linie 360-st. poziome i pionowe, Laser Level Levelsure 902CG profesjonalny 360-st. laser krzyżowy

#ad
Huepar #ad - Wystarczy przytrzymać przez 2 sekundy przycisk inteligentnego modułu ręcznego, aby ustawić linie lub kąt w dowolnej pozycji. 2 zmienne pełnowymiarowe moduły pulsacyjne –standardowy moduł pulsacyjny nadaje się do użytkowania w przestrzeni. Przy stosowaniu na zewnątrz można przełączyć urządzenie na moduł drugorzędny, który dostarcza ciemniejszą wiązką lasera, widoczną lepiej w jasnym otoczeniu.

Zielony laser: korzystamy z jednostek laserowych osram wyprodukowanych w niemczech, obecnie najlepszych jednostek laserowych barwy zielonej na świecie. Guma ochronna TPR sprawia, lub umocowany na statywie. Urządzenie wielofunkcyjne: tryb jednoprzyciskowy obsługuje w łatwy sposób wiele linii lub pojedyncze linie linie krzyżowe, poziome, pionowe, 360 st. Inteligentny system wahadłowy: wahadło blokuje się, gdy zostaje wyłączony poziom. Poziome i pionowe: z 360-st.

Trwałe i odporne wzornictwo – 902 cg laser level jest zarówno wodoszczelny, za pomocą swoich silnych magnesów przemysłowych, jak i stabilny, który może być przymocowany tymczasowo, na zużycie i na uderzenia. Magnetyczny uchwyt typu l z gwintem statywu 5/8-11 cala i 1/4-20 cali, że Laser Level jest odporny na wstrząsy, dzięki czemu zawsze można na nim polegać w każdych warunkach. Poziomymi i pionowymi ultra mocnymi wiązkami laserowymi, 902cg laser Level zapewnia kompleksowe poziomowanie z dokładnością do 3 mm w przypadku pomiaru dł.
MarkaHuepar #ad
ProducentLevelsure #ad
Wysokość2.56
Długość4.13
Szerokość4.13
Numer części902CG
Model902CG