Top 10 Roof Bag Car – Bagażniki dachowe do samochodu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Cover It

#ad

Okładaj go 50110 zestaw worek na dachu

#ad
Cover It #ad - Atwy do noszenia z uchwytami i paskiem na ramię. 1 główna komora i 2 boczne kieszenie na torbę do właściwej organizacji bagażu.

Uwaga: zakres dostawy nie zawiera ochronnej pokrywy do pudełka na dachu. Zestaw składa się z 3 standardowych worków i 1 torby na nos: Idealny do organizowania bagażu w pudełku. Pasuje do najczęstszych pudełek dachowych i wypełnia objętość około 400 litrów pudełka z wymiarami maksymalnie 1, 90 metrów długości i szerokości 80 centymetrów i wysokości około 35 centymetrów doskonale. Bardzo lekkie, mocne i odporne na wodoodporną podłogę przez powłokę PVC.
MarkaCover It #ad
ProducentPro-User Europe GmbH #ad
Waga6.61
Numer części50110
Model50110
Gwarancja1 rok gwarancji

2. Sailnovo

#ad

Składany bagażnik dachowy z 6 wzmocnionymi pasami, wodoszczelna torba dachowa do samochodów z/bez bagażnika, Sailnovo Bagażnik dachowy do samochodu, 4 hakami na drzwi i torbą do przechowywania

#ad
Sailnovo #ad - Uzyskaj więcej pojemności i więcej zabawy! stabilna i bezpieczna: ta torba dachowa jest wyposażona w 4 wzmocnione paski, aby upewnić się, 4 haczyki na drzwi i 2 długie regulowane paski, że wszystko pozostaje na swoim miejscu. Nie musisz wydawać tyle, 1 torbę do przechowywania i 1 instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Co otrzymasz: 1 torbę dachową, co na bagażnik dachowy, 2 bardzo długie pasy bagażowe, słońce, kurz, 4 haczyki na drzwi, wiatr i deszcz. Pasuje do większości modeli pojazdów, hatchback limuzyny i crossovery hardtop. Naszą torbę dachową można w kilka minut łatwo przymocować do belek poprzecznych / szyn bocznych/koszy pojazdu lub na gołych dachach bez bagażnika; dzięki składanemu materiałowi można ją łatwo schować i zajmuje mało miejsca! Uniwersalna kompatybilność: aerodynamiczny kształt naszego bagażnika dachowego zapewnia spokojną i oszczędną jazdę oraz zapewnia miejsce na wszystko, kombi, czego potrzebujesz do jazdy samochodem i urlopu. Idealnie nadaje się na wycieczki, SUV-y, pickupy, takich jak samochody, wakacje lub rodzinne przeprowadzki!.

Atwy montaż i przechowywanie: oprócz pojemności ładunkowej komfort jest prawdopodobnie najważniejszym czynnikiem w bagażniku dachowym pojazdu. Rozszerz przestrzeń ładunkową swojego pojazdu bez rezygnacji z komfortu pasażerów! Duża pojemność: całkowity rozmiar bagażnika dachowego wynosi 100 cm x 90 cm x 45 cm, a pojemność wynosi 15 metrów sześciennych, dzięki czemu bagaż może być transportowany przez 3-6 osób w jednej rodzinie. Torba dachowa sailnovo jest odporna na wodę i światło, ale masz torbę, która posiada wszystkie funkcje bagażnika dachowego.
MarkaSailnovo #ad
ProducentSailnovo #ad
Wysokość13.39
Długość9.84
Szerokość6.69
Numer części5033new1
Modeldachbox auto
GwarancjaBagażnik dachowy

3. Marretoo

#ad

Składany, SUV-ów, Marretoo Bagażnik dachowy do samochodu, do pojazdów z bagażnikiem lub bez bagażnika, czarny, wodoszczelny, z matą antypoślizgową, vanów

#ad
Marretoo #ad - Ten materiał pcw 840d jest 1-2 razy mocniejszy niż tkanina PCW 700D, która może przejąć większość innych kieszeni dachowych i łatwo ją rozerwać. Zawiera wodoszczelne zamki błyskawiczne z otworami po obu stronach, poszerzone wodoszczelne klapki, wodoszczelne paski i wzmocnione szwy.

Wodoodporny materiał 840d wykonany z wytrzymałej, odpornej na ścieranie tkaniny pcw 840d. Aby optymalnie chronić worek dachowy przed wnikaniem wody. 90 cm x wys. 17, częściowo odblaskowe paski są używane, 5 cm, nadaje się na rodzinne dalekie podróże, duża przestrzeń do przechowywania całego bagażu dla 5-7 osób, aby jazda w nocy była bezpieczniejsza i sprawiają, że dach samochodu wygląda bardziej indywidualnie. Atwy montaż i otwarcie po obu stronach – torba na bagażnik dachowy jest wyposażona w 8 pasków, które można łatwo przymocować do każdego samochodu w kilka minut.

Załadunek i rozładunek ładunku po napełnieniu. Otwarta po obu stronach konstrukcja ułatwia założenie torby dachowej na samochód. Otrzymasz1 x marretoo 21 cubic feet heavy duty roof cargo bag, 6 x hak na drzwi, 2 x dodatkowe pasy bagażowe. Ten wyjątkowo trwały przewoźnik samochodowy z łatwością poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami złej pogody i dalekich podróży. Jeśli torba na dach samochodu ulegnie awarii, 1 x torba do przechowywania, 1 x mata antypoślizgowa, wymienimy ją lub zwrócimy zgodnie z życzeniem.152 cm x szer.
MarkaMarretoo #ad
ProducentMarretoo 01 #ad
Numer częściMarretoo 02
ModelMarretoo 02
GwarancjaGwarancja producenta 90 dni od daty zakupu

4. Ranikeer

#ad

Ranikeer Samochodowy bagażnik dachowy, SUV-ów, wodoszczelny, składany, do pojazdów z/bez bagażnika, z 6 klamrami wzmacniającymi, vanów

#ad
Ranikeer #ad - Obsługa klienta - nie wahaj się najpierw skontaktować z nami, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy podczas otrzymywania lub korzystania z naszego produktu. Pasuje do wszystkich rodzajów pojazdów z bagażnikami, vany, takich jak samochody, SUV-y itd.

Załadunek i rozładunek ładunku po napełnieniu. Otwarta po obu stronach konstrukcja ułatwia założenie torby dachowej na samochód. Wysokiej jakości materiał i najcięższe wzornictwo - wyprodukowano z laminowanego gumą nylonu. 100 cm / 39, 4" x wys. Atwy montaż i otwieranie po obu stronach – torba do przenoszenia dachu jest wyposażona w 6 klamer wzmacniających, które można łatwo przymocować do każdego samochodu w kilka minut. 45 cm. Wodoszczelna i odporna na zużycie tkanina pcw 600d, zapinana na zamek błyskawiczny klapa z klamrą wytrzymuje silny wiatr, uszczelniony dwukierunkowy zamek błyskawiczny, 100% wodoszczelna konstrukcja, bardzo wytrzymały, silny deszcz lub śnieg podczas jazdy.1

130 cm x szer. Dzięki bagażnikowi dachowemu o długości 15 metrów sześciennych można schować 5-7 walizek, namiotów, walizek podróżnych, śpiworów i wielu innych. Bardzo duże nóżki sześcienne - dł. Twój problem zostanie rozwiązany w ciągu 24 godzin.
MarkaRanikeer #ad
ProducentRanikeer #ad
Numer części35-1038
Gwarancja2

5. SUNORCHID

#ad

Wodoszczelny, na hak holowniczy, składany bagażnik, 600D PCW, SUNORCHID Bagażnik dachowy do samochodu, 566 litrów, odporny na rozerwanie

#ad
SUNORCHID #ad - W tym samym czasie, aby zapobiec rozerwaniu pasów bezpieczeństwa przy dużych prędkościach. Proszę sprawdzić, czy rozmiar torby jest odpowiedni do bagażnika. Duża pojemność i składana: wymiary bagażnika 566 l wynoszą 150 x 61 x 61 cm, 6 namiotów, np. Wytrzymały i odporny na rozerwanie - zastosowano odporny na rozdarcie, zapobiega rozerwaniu bagażnika podczas jazdy.

Powiększ przestrzeń ładunkową bez wpływu na komfort jazdy. Tylna skrzynia na hak holowniczy jest wyposażona w 3 pasy bezpieczeństwa o regulowanej wysokości, które można przeprowadzić przez torbę na bagażnik, połączenie materiału jest wciśnięte maszynowo bez otworów na igły, aby zapobiec rozerwaniu produktu, zużycie materiał PCW. 4 walizki, wymiary po złożeniu: 35 x 30 x 12 cm, może pomieścić 566 l niezbędnych rzeczy, 6 śpiworów. Wysokiej jakości wodoodporna powłoka - wodoszczelna powłoka 600D, 100% wodoszczelna konstrukcja, bardzo wytrzymały dwukierunkowy zamek błyskawiczny, klapa klamry zakrywająca zamek błyskawiczny, pomaga wytrzymać silny wiatr, silny deszcz lub silny śnieg podczas jazdy.

Przyjazne wskazówki: jest to torba na bagażnik na hak holowniczy, która nie nadaje się do stosowania na dachu samochodu. Ta torba nie zawiera bagażnika. Atwa obsługa - łatwa instalacja, trzy paski o szerokości 1, 5 cala można łatwo owinąć wokół bagażnika, aby bezpiecznie trzymać przedmioty.
MarkaSUNORCHID #ad
ProducentSUNORCHID #ad
Wysokość24.02
Długość59.06
Szerokość24.02
Numer częściHeckbox 566L
Model566L
GwarancjaRoczna gwarancja: Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas instalacji lub użytkowania, skontaktuj się z nami.

6. Sailnovo

#ad

Sailnovo Bagażnik dachowy do samochodu, 1000D, mata antypoślizgowa, torba na dach samochodowy, wodoszczelny bagażnik dachowy z hakiem na drzwi, składany, paski odblaskowe, do samochodów z/bez, PCW

#ad
Sailnovo #ad - 20 m² / 580 l – zaprojektowany, aby rozwiązać problem ograniczonej przestrzeni do przechowywania w samochodzie. Atwy w obsłudze i instalacji w bardzo krótkim czasie. Chroni przed wiatrem i kurzem, deszczem i śniegiem oraz chroni własność przed uszkodzeniami. Bezpieczna konstrukcja – 6 wzmocnionych, 1 mata antypoślizgowa, 6 haków na drzwi, dzięki czemu bagaż pozostaje na swoim miejscu również na wyboistych autostradach.

Pomożemy ci rozwiązać problem przed złożeniem zamówienia! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów, które otrzymujemy, możesz się z nami skontaktować. Dzięki torbie do przechowywania torbę dachową można schować w bagażniku, regulowanych pasów, gdy nie jest używana – zajmuje bardzo mało miejsca. Można bez problemu transportować bagaż 6 osób. Dlatego pojemność jest decydująca! wymiary całkowite bagażnika dachowego to 119 x 88 x 53 cm, 580 l.

Wodoszczelny i odporny na rozerwanie materiał – wyprodukowano z wodoodpornego materiału, plandeka PCW 1000D, przedłużając jednocześnie wodoszczelną zasłonę i wzmacniamy wodoszczelną uszczelkę. Wodoszczelna i trwała torba dachowa. 100% satysfakcjonująca obsługa- każdy produkt może skorzystać z 24-miesięcznej bezpłatnej obsługi klienta. Uniwersalna kompatybilność – wyposażony w 6 haków na drzwi i matę antypoślizgową, bagażnik dachowy Sailnovo może być używany w samochodzie lub SUV, z bagażnikiem dachowym lub bez.
MarkaSailnovo #ad
ProducentSailnovo #ad
Wysokość21
Długość47
Szerokość35
Numer częściSL-627312
ModelSL-6523676
Gwarancja2

7. SNDMOR

#ad

SNDMOR Bagażnik dachowy, wodoszczelny bagaż dachowy, pasuje do wszystkich pojazdów z/bez bagażnika, w zestawie mata antypoślizgowa + 6 pasów wzmacniających + 6 haków na drzwi stary szary

#ad
SNDMOR #ad - Aby nie zakłócać następnego użytkowania, czy pojazd jest wyposażony w bagażnik dachowy, które są łatwe w montażu i mogą być używane niezależnie od tego, należy pozostawić urządzenie do wyschnięcia po każdym użyciu przed przechowywaniem. 40 cm, że podróż jest przyjemniejsza.

Wysokiej jakości wodoodporna tkanina wodoszczelna i odporna na zużycie tkanina 500DPVC, uszczelniony dwukierunkowy zamek błyskawiczny, 100% wodoszczelna konstrukcja, bardzo wytrzymały, klapa klamry pokryta zamkiem błyskawicznym wytrzymuje silny wiatr, silny deszcz lub śnieg podczas jazdy. Atwa obsługaakcesoria są wyposażone w 4 stabilne pasy szybkiego mocowania i 6 haków na drzwi, czy nie. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci rozwiązać problem. Nadaje się do różnych modeli torba dachowa sndmor nadaje się do samochodów lub SUV-ów w każdym rozmiarze.

Jesteś naszym najszlachetniejszym gościem i cieszysz się na Twoje zadowolenie. Duża pojemnośćkonstrukcja bez ramy, co zapewnia dużo miejsca do przechowywania dużego bagażu, zapewnia miejsce w samochodzie i sprawia, ma na celu rozwiązanie problemu ograniczonej przestrzeni do przechowywania w samochodzie. Obsługa posprzedażowajeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. 86 cm x wys. Nie ma struktury ramy, dzięki czemu można ją łatwo złożyć i schować, gdy nie jest używany.
MarkaSNDMOR #ad
ProducentSNDMOR #ad
Wysokość18.9
Długość50
Waga10.36
Szerokość42.13
Numer częściSND1009A
ModelGris Clair
GwarancjaGwarancja obowiązuje przez 365 dni od daty zakupu

8. HandiWorld

#ad

Odporna na warunki atmosferyczne torba dachowa z twardym dnem, 330 l, składana, kolor granatowy, HandiWorld HandiHoldall duży miękki bagażnik dachowy

#ad
HandiWorld #ad - Torba jest wykonana z wytrzymałego, wodoodpornego materiału z klejonymi szwami. Handiholdall 330" firmy handiworld to wysokiej jakości, kemping i dzień przeprowadzki. Klapa chroni twoje rzeczy przed żywiołami podczas podróży. Torba jest przeznaczona do stosowania z tradycyjnymi bagażnikami dachowymi i stelażami dachowymi.

Przy pełnym załadowaniu uchwyt handiholdall ma wymiary 110 cm x 75 cm x 40 cm; w przeciwieństwie do tradycyjnych boksów dachowych HandiHoldall zajmuje niewiele miejsca do przechowywania, gdy nie jest używany. Zawiń pasy na spodzie torby wokół bagażnika bagażnikowego/bagażnika dachowego i użyj pasów mocujących dla bardzo bezpiecznego transportu. Mocne drążki z włókna szklanego są wkładane w dno torby, aby zapewnić jej solidne, płaskie podłoże, podobnie jak sztywny bagażnik dachowy. Można ją łatwo złożyć do kompaktowych wymiarów 58 cm x 15 cm x 9 cm, co ułatwia przechowywanie w bagażniku pojazdu torba do noszenia w zestawie.

Duża komora wewnętrzna zapewnia 330 litrów dodatkowego miejsca do przechowywania, która zapewnia dodatkową przestrzeń bagażową na rodzinne podróże, miękka torba dachowa, weekendowe wakacje, pasuje do 2 x 95 l handiDuffels. Handiholdall można zamontować w ciągu kilku minut na każdym popularnym bagażniku dachowym samochodowym/SUV; zamki błyskawiczne na HandiHoldall są zamykane, dzięki czemu Twoje przedmioty pozostają bezpiecznie w koszu dachowym / półce podczas oddalania się od pojazdu. Wystarczy zdjąć pręty z włókna szklanego i zwinąć torbę. Handiholdall jest również kompatybilny z HandiRack firmy HandiWorld.
MarkaHandiWorld #ad
ProducentHandiWorld Ltd #ad
Wysokość5.91
Długość22.83
Waga7.94
Szerokość3.54
Numer częściHHOLDALLWR330
ModelHHOLDALLWR330
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

9. Bramble

#ad

Torba podróżna – wodoszczelna i wytrzymała, Bramble, Składany bagażnik dachowy XL z pasami i matą antypoślizgową, 430 l – torba na bagażnik dachowy

#ad
Bramble #ad - Chcielibyśmy się państwu podobać - wszystkie nasze produkty są w 100% gwarantowane - jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami, a my z pewnością skontaktujemy się z Tobą. Inne akcesoria – w zakres dostawy naszej torby na bagażnik dachowy wchodzi antypoślizgowa mata ochronna, oraz maty są dostępne bez dodatkowych opłat.

Wygoda i prostota – nasza torba na bagażnik dachowy jest dostarczana z własną, specjalnie wykonaną torbą do przechowywania, torba na dach samochodu jest praktyczna i łatwa w obsłudze i przechowywaniu, gdy Twoje podróże minęły – aż do następnego razu. Daj się zatrzymać tym uciążliwym bagażnikom dachowym – nasza duża, nasza torba samochodowa jest idealnym rozwiązaniem. Jakość premium – nasza czarna torba na dach samochodu jest wyjątkowo trwała i gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Wyprodukowano z wysokiej jakości tkaniny plandekowej pcw 500d z dwustronną powłoką PCW, potrójnie szyte pasy i ekskluzywne zapięcia imadła, posiada grube, szerokie, które utrzymują bagaż bezpiecznie na swoim miejscu na bagażniku dachowym lub drążkach.

Doskonałe rozwiązanie – wyprodukowana z wytrzymałych, wodoodpornych materiałów, super mocna torba samochodowa jest doskonałym zamiennikiem, może pomieścić do 50 litrów. Waga jednego zestawu – 4, które pasują do każdego pojazdu, dzięki czemu torba samochodowa może na niej odpocząć. Siedzący na dachu samochodu, który wytrzymuje silne deszcze i wiatr podczas długich podróży.
MarkaBramble #ad
ProducentBramble #ad
Wysokość9.84
Długość15.75
Waga4200
Szerokość3.94
Numer częściS0799

10. AUPERTO

#ad

Samochodowy bagażnik dachowy, kolor czarny, wodoszczelny, składany, SUV-ów, do przechowywania w podróży i do transportu bagażu, do samochodów, 425 litrów

#ad
AUPERTO #ad - Więcej miejsca na bagaż: 420 litrów, 38 x 38 x 18 cm, duża pojemność; torba dachowa zapewnia więcej miejsca na bagaż Twojej rodziny i przyjaciół oraz umożliwia wygodną i przyjemną podróż. Twój partner w podróży: zakres temperatur od -30°c do 50°c dla dodatkowej ochrony podczas twojej przygody.

Wodoszczelna konstrukcja i podwójna ochrona: tkanina 500d o wysokiej częstotliwości zapewnia gęstą i kompaktową powierzchnię; ukryte zamki błyskawiczne i dobrze umieszczone naklejki chronią bagaż przed deszczem, śniegiem, skrzynią biegów, wiatrem i słońcem. Stabilny, które można przymocować do bagażnika dachowego, wytrzymały i niezawodny: 8 x 30 cm taśmy pasowe, wytrzymują ciężar 100 kg i utrzymują bagaż w bezpiecznej pozycji podczas jazdy.

Jeśli twój samochód ma ramę dachową, ta torba stanie się Twoim ulubionym towarzyszem podróży. Bagaż dachowy pasuje do wszystkich bagażników dachowych i można go zamontować ze wszystkich czterech stron.
MarkaAUPERTO #ad
ProducentAUPERTO #ad
Wysokość37.4
Długość18.11
Szerokość37.4
Numer częściCudnfsdk023-Q
ModelAT-010-UK