Top 10 Qcy Kopfhörer – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AOVOCE

#ad

Wskaźnik HiFi Stereo Bass 42 godziny odtwarzania, wodoszczelność IP7,, Słuchawki Bluetooth AOVOCE bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3 In Ear z 4 mikrofonami ENC, redukcja szumów LED

#ad
AOVOCE #ad - 4 mikrofony i redukcja szumów enc bezprzewodowe słuchawki bluetooth a60pro, zapewniają lepszy sygnał głosowy w głośnym otoczeniu, skutecznie tłumią 90% odgłosów z otoczenia i redukują hałas otoczenia do 35 dB, 4 bezprzewodowe słuchawki douszne z redukcją szumów do mikrofonów, rozmawiaj z członkami rodziny na WhatsApp o mowie i wideo o Eliminacja wszelkiego rodzaju zakłóceń i zapewnij wysokiej jakości efekty połączeń.

Bluetooth 5. 3 chip/jakość dźwięku hi-fi bezprzewodowe słuchawki bluetooth w ear a60pro wykorzystują chip bluetooth 5. 3 do dwuusznej transmisji synchronicznej, dzięki czemu prędkość połączenia w porównaniu z chipem Bluetooth 5. 0 jest zwiększona o 90%. Opóźnienie jest znacznie zmniejszone, a gra jest szybko synchronizowana z audio i wideo. Szczelne etui i wodoszczelna powłoka polimerowa ipx7 skutecznie chronią sportowe słuchawki Bluetooth przed deszczem i potem, jazdy na rowerze, idealnie nadają się do biegania, fitnessu i podróży oraz do innych dyscyplin sportowych.

Ergonomiczna wodoszczelność ipx7słuchawki bluetooth ważą tylko 4 gramy, ergonomiczny design i miękkie silikonowe zatyczki do uszu S/M/L zapewniają bezpieczeństwo i wygodę Twoich słuchawek. Zapewnij sobie lepsze wrażenia podczas gry, wysokiej jakości dźwięk stereo i mocne basy podczas słuchania muzyki. Kompatybilność z zestawem słuchawkowym Bluetooth obejmuje iOS, aby odbierać, smartfony, wystarczy jedno dotknięcie, PC i Mac. W ten sposób można łatwo kontrolować 1-100% mocy, mogą zapewnić do 6-8 godzin odtwarzania 1, pozostałą moc lub postęp ładowania ładowarki.
MarkaAOVOCE #ad
ProducentAOVOCE #ad
Numer częściA60PB
ModelA60B

2. xinwld

#ad

40 godzin, wodoszczelność IP7, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, 4 ENC z redukcją szumów, Słuchawki Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów, wskaźnik LED

#ad
xinwld #ad - Wodoszczelność ip7 i smart touch: wodoszczelna technologia ip7 skutecznie chroni bezprzewodowe słuchawki przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem, joga, które ułatwiają obsługę słuchawek dousznych jednym dotknięciem palca. Przyjemne w noszeniu: ergonomiczna konstrukcja zapewnia bezpieczne dopasowanie i długotrwały komfort, 8 g, dzięki czemu nie odczuwasz bólu uszu po dłuższym użytkowaniu.

Bezprzewodowe słuchawki xinwld dążą do tego, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia podczas noszenia. Dzięki doskonałej technologii redukcji szumów enc i mikrofonowi 4 hd słuchawki douszne bluetooth skutecznie filtrują dźwięki z zewnątrz i zapewniają Twoim uszom wysokiej jakości, uczucie głębokich częstotliwości jest wzmocnione, wspierają jakość dźwięku HIFI, czysty dźwięk połączeń. Dzięki temu są idealnym towarzyszem podczas aktywności takich jak bieganie, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego. Smart touch może odbierać lub rozłączać się, jazda na rowerze i wiele innych.

Zaawansowana technologia bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth a97 są wyposażone w stabilny i niski poziom opóźnienia chipsa bluetooth 5. 3 z anteną o wysokiej czułości i zoptymalizowaną transmisją bluetooth, dzięki czemu można cieszyć się ciągłymi i stabilnymi połączeniami nawet w obszarach o złożonym sygnale zasięg transmisji wynosi do 15 m. Podwójny wyświetlacz cyfrowy led i czas odtwarzania 40 godzin: bezprzewodowe słuchawki z podwójnym wyświetlaczem led, możliwy czas odtwarzania do 40 godzin. Wystarczy wyjąć słuchawki z etui ładującego i automatycznie połączą się z telefonem po pierwszym połączeniu.
Markaxinwld #ad
Producentxinwld #ad
Wysokość0.39
Długość1.38
Szerokość0.59
Numer częściEJ-06-SG
ModelA97
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

3. POMUIC

#ad

Do pracy, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, czas odtwarzania 40 h z diodami LED, wodoszczelność IP7, 4 ENC Noise Cancelling Mic, nauki, POMUIC Słuchawki Bluetooth, sportu

#ad
POMUIC #ad - Nie będziesz odczuwać dyskomfortu, nauki, nawet jeśli nosisz je przez cały dzień. Ciesz się wysoką jakością dźwięku: słuchawki bluetooth są wyposażone w zintegrowaną cewkę dynamiczną grafenu 13, bas jest zwiększony o 60%, a technologia kodowania audio AAC/SBC została ulepszona. Większość funkcji można wykonać za pomocą kilku dotknięć palcami.

Nowo ulepszony smart touch: bezprzewodowe słuchawki bluetooth są wyposażone w nowo ulepszony czujnik Touch Control, który inteligentnie wykrywa przypadkowe dotknięcia, poprawia wrażenia użytkownika i przejmuje funkcje One Touch. Przyjemne w noszeniu: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt pół-douszny i ważą tylko 4 gramy. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą osiągnąć stabilne wyjście audio w odległości 15 metrów. Uchwyć każdy szczegół swojej muzyki, 4 mm, aby zapewnić imponujące wrażenia słuchowe. Redukcja szumów enc: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują redukcję szumów otoczenia eNC i 4 mikrofony o wysokiej rozdzielczości, aby skutecznie wyeliminować 90% hałasu otoczenia i zmniejszyć hałas otoczenia do 40 dB, co zapewnia wyraźne wrażenia podczas rozmów telefonicznych i rozmów wideo, słuchania muzyki itd.

Wodoszczelność ip7: słuchawki douszne bluetooth wykorzystują zaawansowaną technologię nanopowłoki i są wodoszczelne zgodnie z IP7, skutecznie odporne na pot i deszcz, pozwalają cieszyć się sportami na świeżym powietrzu. Szybkie i stabilne połączenie sygnałowe: słuchawki bluetooth są wyposażone w całkowicie zaktualizowany chip bluetooth 5. 3, który zwiększa prędkość transmisji danych audio nawet o 90%, optymalizuje transmisję Bluetooth i jakość połączeń oraz osiąga minimalne całkowite opóźnienie połączenia wynoszące 45 milisekund.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.98
Długość1.97
Waga0.09
Szerokość1.97
Numer częściW23-H1
ModelW23-H1
Gwarancja2

4. POMUIC

#ad

Wodoszczelność IP7, słuchawki do pracy, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, różowe złoto, POMUIC Słuchawki Bluetooth, nauki, 2023, głębokie basy, 40 godzin odtwarzania z wyświetlaczem LED

#ad
POMUIC #ad - Wygodne w noszeniu i sterowanie dotykowe: ergonomicznie ukształtowane słuchawki wygodnie leżą w kanale słuchowym i nie powodują bólu nawet przy dłuższym noszeniu. Po otwarciu etui ładującego, mniejsze opóźnienia, szybszą i bardziej stabilną transmisję sygnału, słuchawki bezprzewodowo połączą się automatycznie i szybko z ostatnio sparowanym Bluetooth, możesz cieszyć się wspaniałą muzyką po założeniu słuchawek.

Słuchawki bluetooth 5. 3 z szybkim automatycznym parowaniem: słuchawki bluetooth wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię Bluetooth 5. 3, stabilny zasięg połączenia do 15 metrów. Słuchawki bloothothoth są wyposażone w precyzyjne czujniki dotykowe, dzięki czemu możesz obsługiwać większość funkcji bez wyjmowania telefonu komórkowego i cieszyć się muzyką do woli. Słuchawki bluetooth są wyposażone w stabilną jakość dźwięku HiFi, połączenie jest stabilne i wyraźne, gdzie jesteś. Wyświetlacz led i 40 godzin czasu odtwarzania: cyfrowy wyświetlacz led na etui ładującym pokazuje pozostałą moc etui ładującego i słuchawek bezprzewodowo w czasie rzeczywistym, a dzięki etui do ładowania możesz korzystać ze słuchawek do 40 godzin, a także w przypadku korzystania z szybkiego ładowania USB-C pokazuje status ładowania bezprzewodowych słuchawek, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką przez cały dzień.

Wodoszczelność ip7 i odporność na pot: słuchawki bluetooth są chronione zgodnie z IPX7 przed pryskającą wodą, potem i deszczem i idealnie nadają się do noszenia podczas uprawiania sportu na świeżym powietrzu i do słuchania muzyki w pracy, w czasie wolnym, w metrze lub podczas spacerów. Wyraźne połączenia i jakość dźwięku hifi: słuchawki bloothoth są wyposażone w najnowszą technologię, dzięki czemu możesz cieszyć się perfekcyjną muzyką bez względu na to, nie zamarza i można bez problemu wykonywać połączenia w głośnym otoczeniu.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.98
Długość1.97
Waga0.01
Szerokość1.97
Numer częściW23
ModelW23
Gwarancja2

5. WeurGhy

#ad

50 godzin odtwarzania z głębokim basem, wyświetlacz LED,, wodoszczelność IP7, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 z 4 mikrofonami, Słuchawki Bluetooth, nowe słuchawki ENC z redukcją szumów dousznych

#ad
WeurGhy #ad - Dzięki dołączonej ładowarce zestaw słuchawkowy może pracować łącznie 50 godzin. Podwójny wyświetlacz cyfrowy led i czas odtwarzania 50 godzin: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w inteligentny cyfrowy wyświetlacz led, który dokładnie pokazuje pozostałą moc ładowarki i zestawu słuchawkowego, słuchawki Bluetooth mają czas pracy baterii 8 godzin.

Można go nosić stabilnie również podczas wyczerpujących ćwiczeń i cieszyć się wspaniałą muzyką. Aby wykonać większość funkcji, wystarczy lekko dotknąć słuchawek bezprzewodowo. Słuchawki douszne są ergonomicznie zaprojektowane, które zapobiegają poceniu się i deszczowi. Uniwersalna kompatybilność i połączenie w jednym kroku: słuchawki bezprzewodowe bluetooth są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami bluetooth na rynku, dzięki czemu nie musisz się martwić o problemy z połączeniem podczas parowania.

Wodoszczelność ip7 i wygodne dopasowanie: bezprzewodowe słuchawki bluetooth wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów ip7, takie jak bieganie i wspinaczka górska. Po wyjęciu słuchawek z etui ładującego słuchawki Bluetooth automatycznie połączą się z ostatnio sparowanym urządzeniem. 2023: słuchawki bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth x12 są wyposażone w chipy bluetooth 5. 3, zapewniają w pełni wciągające wrażenia słuchowe.
MarkaWeurGhy #ad
ProducentWeurGhy #ad
Numer częściX12
ModelX12-Silvery
Gwarancja24 Miesięcy

6. FAMOO

#ad

USB-C, głęboki bas, Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, czarne, wodoszczelność IP7, 2024, najnowsze bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, Bluetooth 5.3, wskaźnik LED

#ad
FAMOO #ad - Ponadto etui ładujące jest wyposażone w zewnętrzny wyświetlacz LED, który informuje o pozostałej mocy słuchawek i schowka ładującego. Jednocześnie nowa technologia enc do tłumienia szumów otoczenia i 4 wbudowanych mikrofonów do redukcji szumów skutecznie tłumi 90% hałasu z zewnątrz, 2 mm i ekskluzywną technologię Bass+, która zapewnia drobniejsze średnie i wysokie tony, co zapewnia wyraźne rozmowy w głośnym otoczeniu.

Piękne wrażenia dźwiękowe i redukcja szumów enc: słuchawki bluetooth są wyposażone w membranę grafenową o grubości 14, a także wzmacnia bas o 85%. Opcje trybu pojedynczego i podwójnego z dotykowym sterowaniem: każda słuchawka bezprzewodowa może być indywidualnie połączona ze słuchawkami Bluetooth. Czas pracy baterii 52 h i wskaźnik led: bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą wytrzymać ok. Ponadto słuchawki douszne są wykonane z wysokiej jakości nanomateriału IP7, który jest odporny na pot i deszcz.

Jeśli używasz zestawu słuchawkowego w jednym uchu, możesz zdjąć drugą słuchawkę i automatycznie ustawić tryb binauralny. Ta wersja bluetooth jest w dużej mierze kompatybilna z systemami iOS/Android/Windows. Podczas użytkowania można dotknąć jednej z dwóch zatyczek do uszu, aby sterować telefonem komórkowym. 8 godzin w jednym kawałku, a duża komora ładowania 600 mAh wydłuża czas użytkowania do 52 godzin. Lekkie i wodoszczelne ip7: słuchawki douszne x15 bluetooth ważą tylko 3, 5 g na jednym uchu i są dostarczane z 3 różnymi rozmiarami S/M/L dla stabilnego i wygodnego noszenia.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja12 Miesięcy

7. FAMOO

#ad

Ostatnie bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, wskaźnik LED, Bluetooth 5.3, wodoszczelność IP7,, głęboki bas 52h, Słuchawki Bluetooth, słuchawki douszne, bezprzewodowe, 2024

#ad
FAMOO #ad - Podczas użytkowania można dotknąć jednej z dwóch zatyczek do uszu, aby sterować telefonem komórkowym. Czas pracy baterii 52 h i wskaźnik led: słuchawki bluetooth mogą wytrzymać ok. Opcje trybu pojedynczego i podwójnego z dotykowym sterowaniem: każda słuchawka bezprzewodowa bluetooth może być indywidualnie połączona z zestawem słuchawkowym Bluetooth.

Lekkie i wodoszczelne ip7: słuchawki douszne bluetooth x15 ważą tylko 3, 5 g na jednym uchu i są dostarczane z 3 różnymi rozmiarami S/M/L dla stabilnego i wygodnego noszenia. Jeśli używasz zestawu słuchawkowego w jednym uchu, możesz zdjąć drugą słuchawkę i automatycznie ustawić tryb binauralny. Ponadto etui ładujące jest wyposażone w zewnętrzny wyświetlacz LED, który informuje o pozostałej mocy słuchawek i schowka ładującego. Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriału IP7, który jest odporny na pot i deszcz.

Piękne wrażenia dźwiękowe i redukcja szumów enc: bezprzewodowe słuchawki są wyposażone w membranę grafenową o grubości 14, a także wzmacnia bas o 85%. Ta wersja bluetooth jest w dużej mierze kompatybilna z systemami iOS/Android/Windows. Najnowsza wersja bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe z najnowszą wersją chipa bluetooth 5. 3 w 2024 roku, poprawiają prędkość transmisji o 80% i zapewniają bardzo szybkie połączenie 0, w porównaniu z Bluetooth 5.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja24 Miesięcy

8. Hendari

#ad

42 godziny odtwarzania, sterowanie dotykowe, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3, słuchawki douszne z 4 mikrofonami ENC, Hendari Słuchawki Bluetooth, słuchawki douszne z wyświetlaczem LED,

#ad
Hendari #ad - 42 godziny odtwarzania i wyświetlacz led: bezprzewodowy zestaw słuchawkowy bluetooth zapewnia ponad 6-8 godzin odtwarzania po jednym naładowaniu i do 40 godzin odtwarzania z etui ładującym. Sterowanie dotykowe i wygodne dopasowanie: bezprzewodowy zestaw słuchawkowy bluetooth jest wyposażony w czułe dotykowe elementy obsługowe, przerywać odtwarzanie lub aktywować asystenta głosowego.

Obsługa dotykowa jest wygodna i prosta. Ulepszony bluetooth 5. 3 2024: wyposażony w zaawansowany chip bluetooth 5. 3 i transmisję dwukanałową, zestaw słuchawkowy bluetooth zapewnia niezrównane wrażenia audio z szybszą prędkością transmisji i stabilniejszym połączeniem sygnałowym. Redukcja szumów enc i urzekający dźwięk: słuchawki douszne bluetooth mają wbudowaną dynamiczną cewkę o wielkości 13 mm z membraną grafenową TPU, która zapewnia delikatniejsze, a także generuje mocne basy. Wyjmij 2 bezprzewodowe słuchawki z ładowarki, włączą się automatycznie i połączą się z wcześniej sparowanym urządzeniem.

Słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w nową technologię ambient noise Cancellation ENC, wyraźniejsze średnie i wysokie tony, która skutecznie redukuje hałas z zewnątrz i zapewnia doskonałe rozpoznawanie mowy i wyraźną komunikację w każdym środowisku. Rozkładają nacisk i zapewniają wygodne dopasowanie, dzięki czemu możesz cieszyć się wielogodzinnym słuchaniem. Zestaw słuchawkowy ma ergonomiczny kształt i pewnie i wygodnie leży w każdym uchu. Możesz odbierać lub odłączać połączenia, regulować głośność i aktywować asystenta głosowego za pomocą jednego przycisku.
MarkaHendari #ad
ProducentHendari #ad
Wysokość1.91
Długość2.45
Szerokość0.98
Numer częściU10
ModelU10
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. IKT

#ad

Z 4 mikrofonami ENC, wodoszczelne słuchawki douszne IPX7, słuchawki douszne, 2024, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z głębokim basem 50H, Słuchawki Bluetooth, USB-C

#ad
IKT #ad - Inteligentne sterowanie dotykowe z szeroką kompatybilnością: dzięki inteligentnej obsłudze dotykowej jest łatwy w obsłudze bez konieczności trzymania telefonu w ręce. Po pierwszym połączeniu wyjmij słuchawki i zostaną one automatycznie połączone z urządzeniem. Bluetooth 5. 3 i parowanie onestep: słuchawki douszne wyposażone są w najnowszą wersję technologii bluetooth 5.

3, która jest o 200% stabilniejsza niż wersja 5. 0 i umożliwia słuchanie z niewielkim opóźnieniem oraz stabilne połączenia. Wygodne dopasowanie i wodoszczelność ipx7: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt i rozkładają 45% nacisku, zapewniając wygodne dopasowanie, które pokrywa 99% kanału słuchowego. W tym ios/android, tablety i laptopy. Słuchawki sportowe bluetooth są wyposażone w nanopowłokę IPX7, która chroni komponenty przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią. 85% więcej basów i wyraźniejsze połączenia: słuchawki douszne bluetooth z membraną grafenową 14, 2 mm dla 85% więcej basów, który biernie tłumi 90% szumów w tle, słuchawki douszne Bluetooth z hybrydowym podwójnym mikrofonem ENC, dla wyraźniejszych rozmów.

Ponadto bezprzewodowe słuchawki x08-bk mają czas pracy baterii 8 godzin, który dokładnie pokazuje stan baterii zarówno w komorze ładującej, a komora ładowania zapewnia dodatkowe 50 godzin użytkowania. Bezprzewodowe słuchawki można bez problemu sparować z wieloma urządzeniami Bluetooth, bez obaw o problemy z kompatybilnością.
MarkaIKT #ad
ProducentIKT #ad
Wysokość0.79
Długość2.44
Waga0.09
Szerokość2.01
Numer częściX08
ModelX08
GwarancjaDwuletnia gwarancja

10. IKT

#ad

Wodoszczelność IPX7, słuchawki douszne, 2023, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z głębokim basem 50H, USB-C, bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, Słuchawki Bluetooth

#ad
IKT #ad - 85% więcej basów i wyraźniejsze połączenia: słuchawki douszne bluetooth z membraną grafenową 14, który biernie tłumi 90% szumów w tle, 2 mm dla 85% więcej basów, słuchawki douszne Bluetooth z hybrydowym podwójnym mikrofonem ENC, dla wyraźniejszych rozmów. Ponadto bezprzewodowe słuchawki x08-bk mają czas pracy baterii 8 godzin, który dokładnie pokazuje stan baterii zarówno w komorze ładującej, a komora ładowania zapewnia dodatkowe 50 godzin użytkowania.

Słuchawki sportowe bluetooth są wyposażone w nanopowłokę IPX7, zapewniając wygodne dopasowanie, która chroni komponenty przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią. Wygodne dopasowanie i wodoszczelność ipx7: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt i rozkładają 45% nacisku, które pokrywa 99% kanału słuchowego. Po pierwszym połączeniu wyjmij słuchawki i zostaną one automatycznie połączone z urządzeniem.

Inteligentne sterowanie dotykowe z szeroką kompatybilnością: dzięki inteligentnej obsłudze dotykowej jest łatwy w obsłudze bez konieczności trzymania telefonu w ręce. 2023 bluetooth 5. 3 i parowanie onestep: słuchawki douszne są wyposażone w najnowszą wersję technologii bluetooth 5. 3, która jest o 200% stabilniejsza niż wersja 5. 0 i umożliwia słuchanie z niewielkim opóźnieniem oraz stabilne połączenia. Bezprzewodowe słuchawki można bez problemu sparować z wieloma urządzeniami Bluetooth, bez obaw o problemy z kompatybilnością.
MarkaIKT #ad
ProducentIKT #ad
Wysokość0.79
Długość2.44
Waga0.09
Szerokość2.01
Numer częściX08
ModelX08
GwarancjaDwuletnia gwarancja