Top 10 Label Printer Wlan – Drukarki etykiet

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DYMO

#ad

Dymo LetraTag podręczna drukarka do etykiet, niebieski

#ad
DYMO #ad - Rozmiary czcionek, 7 stylów tekstu i 8 stylów ramek, datownik, przechowywanie 9 etykiet, 195 symboli, automatyczny tryb oszczędzania energii, drukuje 1 lub 2 wiersze na etykietę szerokość 12 mm. Zasilanie: 4 baterie AA nie wchodzą w zakres dostawy.
MarkaDYMO #ad
ProducentDymo #ad
Wysokość1.01
Długość1.47
Waga0.62
Szerokość3.33
Numer częściS0883990
ModelS0883990
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji

2. Brother

#ad

Brother PT-P300BT P-Touch Cube etykiety, kolorowe, kompaktowe, można je łatwo połączyć ze smartfonami i tabletami do 12 mm

#ad
Brother #ad - Bezprzewodowe połączenie bluetooth, telefon komórkowy lub tablet, za pomocą aplikacji "P-touch Design&Print"; etykieciarka działa na 6 bateriach AAA lub adapterze sieciowym AD24ES nie wchodzi w zakres dostawy.

Duży wybór etykiet: nadrukuj trwałe i kolorowe etykiety o szerokości do 12 mm, etykiety materiałowe na prezenty lub rozciągliwe etykiety materiałowe na ubrania. Kompatybilność: aplikacja "p-touch design & Print" działa z urządzeniami z systemem Android i Apple i wykorzystuje funkcję sprawdzania głosu i pisowni. Kilka wstępnie ustawionych szablonów: na brother p-touch Cube dostępnych jest kilka wstępnie ustawionych szablonów etykiet do każdego zastosowania: szkoła, prezenty, archiwum, ogród, biuro, oznakowanie.

Indywidualne etykiety: etykietownica brother p-touch cube umożliwia projektowanie i drukowanie etykiet ze smartfona lub tabletu, łącząc ją z siecią Wi-Fi za pomocą darmowej aplikacji "P-touch Design & Print".
MarkaBrother #ad
ProducentBrother #ad
Wysokość4.53
Długość2.4
Waga0.84
Szerokość4.53
Numer częściPT-P300BT
ModelPT-P300BT
GwarancjaGwarancja producenta

3. Makeid

#ad

Artykuły biurowe, drukarka etykiet, HD 300 DPI 25 mm/s, samoprzylepne, 4 linie, do domu, mały prezent dla kobiet, mini etykietowanie, Makeid Q1 drukarka etykiet Bluetooth, "zrób to sam" biała

#ad
Makeid #ad - Aktualizacja produktu: kompatybilna z systemem ios / android, drukarka etykiet o wysokiej rozdzielczości HD o rozdzielczości 300 dpi, wyraźny i łatwy do odczytania; termiczny druk bezatramentowy, dobry efekt drukowania, nie zawiera BPA; wbudowany ręczny obcinacz; ładowanie przez USB. Wszechstronna drukarka etykiet: aplikacja posiada 47 czcionek, wygenerowanie znacznika czasu, 16 granic, 54+ szablonów; obsługuje druk wieloliniowy/wsadowy, ponad 600 naklejek i symboli, kodu QR i kodu kreskowego.

Szybka obsługa: kompaktowa drukarka etykiet bluetooth do smartfonów połączona za pomocą aplikacji, może również drukować w trybie offline - naciśnij przycisk D, aby wydrukować godzinę, aby wydrukować niestandardowe treści, a przycisk C, takie jak tabliczki z nazwiskiem. W eleganckim opakowaniu na prezent drukarka etykiet MakeID Q1 jest idealnym prezentem dla rodziny i przyjaciół na święta i urodziny.

Wysokiej jakości etykiety: maszyna do etykietowania makeid laminowane etykiety są bardziej trwałe, korozję, odporne na zużycie, wodoodporne i olejoodporne oraz mają dłuższy czas przechowywania zdjęć; szerokość etykiety wynosi 16 mm dla etykiet niekończących się i 12 x 35/12 x 50 mm dla etykiet z lukami. Znakomity prezent: dzięki swojemu wzornictwu w stylu retro i mechanicznym przyciskom przypominającym maszynę do pisania, drukarka etykiet MakeID Q1 jest inspirowana klasycznym wyglądem pierwszej maszyny do pisania pelletini.
MarkaMakeid #ad
ProducentMakeid #ad
Wysokość3.94
Długość4.33
Waga0.57
Szerokość1.77
Numer częściQ1
ModelQ1
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. Brother

#ad

Brother PT-E550WVP przemysłowe urządzenie do etykietowania z poliwęglanu z Wi-Fi do taśm TZE o szerokości 3,5-24 mm i węży termokurczliwych HSe o szerokości 5,8-23,6 mm

#ad
Brother #ad - Brother pt-e550wvp przemysłowe urządzenie do etykietowania pc z wi-fi do taśm TZE o szerokości 3, 5 – 24 mm i węży termokurczliwych 5, 8-23, 6 mm.
MarkaBrother #ad
ProducentBrother International GmbH #ad
Wysokość12.99
Długość14.76
Waga2.38
Szerokość4.92
Numer częściPTE550WVPZG1
ModelPTE550WVPZG1
Gwarancja24 Miesięcy

5. DYMO

#ad

Czarny, Dymo LabelManager drukarka etykiet

#ad
DYMO #ad - Tworzenie etykiet dymo d1 o szerokości 6 mm, 9 mm, 12 mm i w wielu kolorach. Twórz etykiety w 6 rozmiarach czcionek, 6 stylów tekstu, 9 ramek i podkreślenia oraz 220 symbolami i obrazami clipart. Szybkie wprowadzanie tekstu za pomocą klawiatury QWERTZ dla danego kraju, łatwa edycja tekstu za pomocą przycisków szybkiego dostępu. Dostosuj etykiety do czcionek i grafik na komputerze za pomocą połączenia PC lub Mac. Unikaj kosztów związanych z jednorazowymi bateriami i odpadami i korzystaj z zestawu akumulatorów wielokrotnego ładowania.
MarkaDYMO #ad
ProducentNewell Rubbermaid #ad
Wysokość8.11
Długość1.83
Waga2.07
Szerokość4.23
Numer częściS0968990
ModelS0968990
GwarancjaGwarancja producenta: 2 lata

6. Brother

#ad

Drukarka etykiet Brother P-touch CUBE Plus dla taśm TZe o szerokości od 3,5 do 24 mm, interfejsu USB i Bluetooth

#ad
Brother #ad - Brother p-touch cube plus urządzenie do etykietowania do taśm TZE o szerokości od 3, 5 do 24 mm, interfejsu USB i Bluetooth.
MarkaBrother #ad
ProducentBrother International GmbH #ad
Wysokość7.87
Długość3.15
Waga1.48
Szerokość7.48
Numer częściPTP710BTZG1
ModelPTP710BTZG1
Gwarancja3 lat

7. Phomemo

#ad

Phomemo P12-Pro zestaw startowy do etykiet | P12-Pro urządzenie do etykietowania z 3 taśmami do etykiet | ładowana przez USB drukarka etykiet do domu i biura | drukarka etykiet do systemów Android i

#ad
Phomemo #ad - Możliwość ponownego ładowania samoprzylepne urządzenie do opisywania phomemo p12 Pro posiada wbudowaną baterię litową 1000 mAh. Drukarka etykiet termotransferowych - phomemo p12 pro drukarka etykiet drukuje etykiety termiczne i etykiety termotransferowe, w przeciwieństwie do większości drukarek termicznych dostępnych na rynku, które mogą drukować tylko etykiety termiczne.

Wiele czcionek i symboli w aplikacji- pobierz darmową aplikację print master, dzięki której możesz łatwo tworzyć spersonalizowane etykiety. Oszczędzaj pieniądze i czas. Drukarka etykiet obsługuje drukowanie 1-3 linii tekstu i mniejsze odstępy między etykietami, aby uzyskać 12 języków, 8 czcionek, 62 ramki, 948 symboli i więcej, aby uniknąć marnowania etykiet. Każda rolka ma wymiary 12 mm x 4 m. Jest wyposażony w profesjonalną technologię druku podwójnego – termotransferu i termotransferu – dla bardziej trwałych etykiet. Połączenie bluetooth z telefonem iPhone lub urządzeniem z systemem Android za pomocą aplikacji Print Master Bluetooth w celu szybkiego drukowania.

Dzięki temu p12 pro pozwala uniknąć problemów związanych z odpornością na temperaturę i trwałością i jest idealny do zastosowań biznesowych i osobistych. Utworzone szablony etykiet można zapisać w aplikacji do następnego wydruku. Przyjazna dla użytkownika- drukarka etykiet p12 pro jest przyjazna dla użytkownika i jest dostarczana z 3 rolkami taśmy do etykiet w najpopularniejszych kolorach: 1 x czarny na białym pasku, 1 x czarny na przezroczystej taśmie i 1 x biały na czarnej taśmie. Ulepszone urządzenie do etykietowania mini bluetooth - urządzenie do etykietowania phomemo p12 pro to ulepszona wersja tradycyjnej etykietownicy do klawiatury.
MarkaPhomemo #ad
ProducentPhomemo #ad
Wysokość3.15
Długość2.36
Waga0.71
Szerokość3.15

8. Brother

#ad

Brother Ręczne urządzenie do etykietowania PTE110VPZG1 „P-Touch VP”

#ad
Brother #ad - Prędkość druku. Wbudowane symbole elektryka. Niemiecka klawiatura QWERTZ. Do 20 mm/sek. Warunki gwarancji można znaleźć w sekcji "Dalsze informacje techniczne". Ustawowe prawa do gwarancji pozostają nienaruszone. Gwarancja producenta: 3 lata. Zakres dostawy: brother pt-e110vp, 8 m długości, laminowana taśma TZe-Flex 9 mm czarna na białym, adapter sieciowy i walizka transportowa. Do taśm tze o szerokości od 3, 5 do 12 mm.
MarkaBrother #ad
ProducentBrother International GmbH #ad
Wysokość4.37
Długość2.28
Waga2.2
Szerokość8.03
Numer częściPTE110VPZG1
ModelPTE110VPZG1
GwarancjaMonth

9. Brother

#ad

Brother P-touch P700 profesjonalna drukarka etykiet Windows/Mac

#ad
Brother #ad - Nie wymaga instalowania sterowników ani oprogramowania. Zawartość przesyłki:drukarka etykiet, zasilacz sieciowy, czarny na białym, kabel usb, 1 taśma 24 mm x 4 m, CD-ROM i instrukcja szybkiej instalacji może nie być dostępna w języku polskim. Szeroki wybór stylów czcionki, ramek i symboli. Automatyczny zespół tnący z pełnym odcinaniem taśmy. Przystosowane do taśm tze o szerokości 3, 5 / 6 / 9 / 12 / 18 / 24 mm. Profesjonalna drukarka etykiet do komputera.
MarkaBrother #ad
ProducentBrother International GmbH #ad
Wysokość11.22
Długość9.25
Waga3
Szerokość5.51
Numer częściPTP700ZG1
ModelPTP700ZG1
Gwarancja3 lat

10. Meoligr

#ad

Meoligr Termiczna drukarka etykiet, biura i małej firmy, kuchni, przenośna drukarka etykiet do domu, Bluetooth, samoprzylepna, szkoły, mini urządzenie do etykietowania z rolką papieru do etykiet

#ad
Meoligr #ad - Atwa obsługa wszystko, rolka etykiet 12 x 40 mm, ładowarka usb c i instrukcja obsługi w języku niemieckim, czego potrzebujesz do uruchomienia, znajduje się w opakowaniu – urządzenie do etykietowania, gotowa do użycia. Dobry pomocnik do oznaczania i porządkowania rzeczy. Użyj papieru termicznego Meoligr całkowicie wodoszczelny, ekonomiczny i przyjazny dla środowiska.

Spersonalizowane etykiety do klasyfikacji artykułów kosmetycznych, dat, przyjaciół i jako prezent dla dzieci. Wystarczy połączyć drukarkę etykiet meoligr z telefonem lub laptopem przez Bluetooth – do korzystania z aplikacji "iLabel" nie jest wymagana rejestracja członkostwa ani dane osobowe. Prosimy zapoznać się z innymi wymaganiami Asin: B0CDP4CX3Q. Urządzenie do opisywania jest wyposażone we wbudowany akumulator litowy 1200 mAh, dzięki czemu możliwa jest większa przejrzystość bez użycia farby do drukarki lub tonera. Doskonały prezent jako prezent dla bliskich, duża funkcjonalność.

Lekki i przenośny - nowy model 2023. W celu uzyskania dalszej pomocy prosimy o kontakt. Wysoka przejrzystość i efekt kosztów mini drukarka etykiet wykorzystuje technologię termiczną beztuszową z 203 dpI, odporny na olej i usunięty bez pozostawiania śladów. Szerokie zastosowanie - kompaktowy rozmiar, etykiet na butelkach, etykiet z nazwiskami, przechowywania ubrań, przyborów szkolnych i biurowych, znaczników dla małych firm itp. Stwórz natychmiast spersonalizowane etykiety do kuchni, łazienki, sklepu, magazynu, małej firmy itd.
MarkaMeoligr #ad
ProducentVSON TECHNOLOGY CO.,LTD. #ad
Wysokość1.38
Długość3.54
Waga0.42
Szerokość2.99
ModelWP9523A
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji