Top 10 BRIO Eisenbahn Elektrische Lok – Pociągi i tramwaje do zabawy dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BRIO

#ad

BRIO World 33889 duża kopalnia złota z tunelem dźwiękowym, zabawka dla małych dzieci i World 33510 IR Express, lokomotywa elektryczna z pilotem zdalnego sterowania, drewniana kolejka, akcesoria

#ad
BRIO #ad - Produkt 2: pociąg rozpoczyna się w kilka minut i zabiera pasażerów do wybranego celu w brio world: lokaliści mogą przy tym zdalnie określić, jak szybko pociąg jedzie i gdzie się zatrzymuje! Produkt 2: obsługa 2 pociągów jednocześnie, jazda do tyłu i do przodu na wielu poziomach prędkości oraz wyzwalanie efektów świetlnych i dźwiękowych: Wygodne sterowanie koleją dzięki pilotowi na podczerwień! Produkt 2: wysokiej jakości drewniane akcesoria kolejowe: kompatybilne z całym BRIO World - lokomotywa porusza się po szynach i może być łączona z innymi akcesoriami BRIO.

Produkt 1: skarbnica pełna zabawnych funkcji: kopalnia złota jest idealnym uzupełnieniem BRIO World - lokociąg można załadować i wydaje dźwięki podczas jazdy przez tunel. Produkt 1: górna część wkładu z ruchomym dźwigiem może zostać podniesiona i umieszczona na szynach – tunel przebiega na różnych poziomach i zapewnia ekscytującą zabawę z kolei! produkt 1: wysokiej jakości drewniane akcesoria kolejowe: kompatybilne z drewnianymi szynami i kolejami w całym BRIO World - dzięki zabawce konstrukcyjnej można stworzyć gigantyczny świat kolei! Produkt 1: wspaniała zabawka polecana dla małych dzieci od 3 lat – sprawia, że każdy miłośnik BRIO World jest szczęśliwy i nadaje się również dla małego rodzeństwa, ponieważ nie zawiera małych części, które można połknąć.

Produkt 2: świetna zabawka polecana dla małych dzieci od 3 lat – sprawia, że każdy miłośnik BRIO World jest szczęśliwy i nadaje się również dla małego rodzeństwa, ponieważ nie zawiera małych części, które można połknąć.
MarkaBRIO #ad

2. BRIO

#ad

BRIO 33811 – Pojazd strażacki z oświetleniem i dźwiękiem

#ad
BRIO #ad - Zostań strażakiem lub kobietą strażaka. Nie zapomnij umieścić tabliczki ostrzegawczej, jeśli jesteś w miejscu wypadku. Wsiadaj do wozu strażackiego, który należy do wózka, i naciśnij przycisk syreny i niebieskiego światła. Samochód strażacki z wózkiem na wąż i strażakiem, z niebieskim światłem i syreną i wyciąganym wężem.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość1.97
Długość10.24
Waga0.43
Szerokość3.94
Numer części33811
ModelABR33811
Gwarancja2 lata gwarancji na wszystkie części

3. BRIO

#ad

BRIO World 33836 oświetlenie szyn LED – akcesoria drewniane kolejki – zalecane dla dzieci od 3 lat

#ad
BRIO #ad - Zalecane dla dzieci od 3 lat. Brio - zabawki posiadają znak fsc i zawierają wyłącznie drewno pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Kompatybilny ze wszystkimi produktami BRIO World. Dzięki oświetleniu szyn led szyny brio world świecą również w ciemności! To dwustronne oświetlenie led rozprzestrzenia ciepłe światło przez prowadnice trasy i można je łatwo włączać i wyłączać za pomocą czerwonego przycisku.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość55.12
Długość35.43
Waga0.11
Szerokość19.69
Numer części63383600
Model63383600
Gwarancja2 lata gwarancji

4. BRIO

#ad

Z oświetleniem i dźwiękiem, wózek z długim drewnem, BRIO World 33593 Green Gustav elektryczna lokomotywa, zabawka dla małych dzieci od 3 lat i 33696

#ad
BRIO #ad - Produkt 1: wspaniała zabawka polecana dla małych dzieci od 3 lat – sprawia, że każdy miłośnik BRIO World jest szczęśliwy i nadaje się również dla małego rodzeństwa, ponieważ nie zawiera małych części, które można połknąć.

Produkt 1: wschodzący maszyniści będą zachwyceni: zielony gustav ma przednie światła i jeździ na baterie zarówno do przodu, jak i do tyłu – przy tym wydaje wspaniałe dźwięki lokomotywy! Produkt 1: gdy kolejka jest wyłączona, zmienia się w tor przesuwny i można ją również przesuwać ręcznie - dla świetnych lokomotyw w BRIO World! Produkt 1: wysokiej jakości akcesoria do kolejki drewnianej: Kompatybilny z całym BRIO World - lokomotywa na baterie porusza się po szynach i może być łączona z innymi akcesoriami BRIO. Produkt 2: Grupa docelowa: Przedszkole. Produkt 2: płeć: dziewczynki i chłopcy.
MarkaBRIO #ad

5. BRIO

#ad

BRIO World 33773 zestaw startowy do kolejki, zabawka dla małych dzieci od 3 lat, idealny pierwszy drewniany pociąg z tunelami i figurkami

#ad
BRIO #ad - Wysokiej jakości zestaw do zabawy z drewna i tworzywa sztucznego: kompatybilny z całym BRIO World – zestaw kolejowy można dowolnie łączyć z innymi akcesoriami BRIO za pomocą szyn i dróg.

Zakres dostawy: 1 x brio 26-częściowy zestaw startowy do kolejki, zabawka motoryczna dla małych dzieci – idealny jako prezent na urodziny lub na Boże Narodzenie. Idealne wejście do brio world: tor kolejowy może zostać zbudowany w kształcie ósemki z tunelem pośrodku – dzięki temu pociąg może przejechać przez tunel i w dół. Wspaniała zabawka polecana dla małych dzieci od 3 lat – sprawia, ponieważ nie zawiera małych części, że każdy miłośnik BRIO World jest szczęśliwy i nadaje się również dla małego rodzeństwa, które można połknąć.

Dzięki sygnałowi zatrzymania kolejka może zostać zatrzymana, którą można rozszerzyć o zestaw startowy B, aby pasażerowie mogli wysiąść – wspaniała zabawa z gry, składający się z szyn.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość0
Długość39.37
Waga2.67
Szerokość17.72
Numer części33773
ModelABR33773
Gwarancja2 lata gwarancji na wszystkie części

6. BRIO

#ad

BRIO World 33844 pociąg strażacki – pociąg strażacki z wężem strażackim i zbiornikiem na wodę – zabawka dla małych dzieci od 3 lat

#ad
BRIO #ad - Wspaniała zabawka polecana dla małych dzieci od 3 lat – sprawia, ponieważ nie zawiera małych części, że każdy miłośnik BRIO World jest szczęśliwy i nadaje się również dla małego rodzeństwa, które można połknąć.

Zakres dostawy: 1 x drewniana zabawka brio / pociąg strażacki 3-częściowy / Zabawka motoryczna dla dzieci – idealna jako prezent na urodziny lub na Boże Narodzenie. Tatü tataa – straż pożarna brio już istnieje! za pomocą przycisku na lokomotywie wózek kolejowy można błyskawicznie odłączyć, aby w sytuacji awaryjnej nie tracić czasu - zawsze gotowy! Rozpakuj i graj w grę: pojazd strażacki brio posiada rozwijany wąż strażacki oraz zbiornik na wodę i jest od razu gotowy do użycia – do wszelkiego rodzaju prac gaśniczych.

Wysokiej jakości akcesoria do kolejki drewnianej: kompatybilne z całym BRIO World - pociąg gaśniczy porusza się po szynach i może być łączony z innymi akcesoriami BRIO.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość1.93
Długość9.53
Waga0.38
Szerokość1.34
Numer części33844
ModelABR33844
Gwarancja2 lata gwarancji na wszystkie części

7. BRIO

#ad

Metro zestaw kolejowy, BRIO 33513

#ad
BRIO #ad - Brio - zabawki posiadają znak fsc i zawierają wyłącznie drewno pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Po przekręceniu pokrętła otwierają się drzwi poczekalni.

Przez cały czas pod miastem: metro zatrzymuje się w podziemnej poczekalni, aby umożliwić pasażerom wejście na pokład. Wszyscy wsiadają: ruszaj przez szyny i przez tunel metra. Podczas przesuwania metra uruchamiany jest dźwięk silnika i światło. Wietna zabawka polecana dla małych dzieci od 3 lat. Sprawia, że każdy miłośnik brio world jest szczęśliwy i nadaje się również dla małego rodzeństwa, ponieważ nie zawiera małych części, które można połknąć.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość0
Długość27.2
Waga0.15
Szerokość19.06
Numer części33513
ModelABR33513
Gwarancja2 lata gwarancji

8. BRIO

#ad

BRIO World 33481 magiczny tunel – akcesoria kolejowe do kolejki Brio i World 33593 zielony Gustav elektryczny lokomotywa na baterie z oświetleniem i dźwiękiem

#ad
BRIO #ad - Efekty dźwiękowe kolejki mogą być wywoływane zarówno magnetycznie, jak i poprzez naciśnięcie przycisku – w tym celu można ręcznie podnieść wspaniały mostek na górze! Wysokiej jakości akcesoria do kolejek drewnianych: kompatybilne z szynami drewnianymi i kolejami z całego Brio World – dzięki zabawce konstrukcyjnej można stworzyć gigantyczny świat kolejowy.

Uwaga fani logistyki: połączysz drewniany pociąg z zabawkami samochodowymi? Jest to możliwe dzięki dużemu magazynowi: można zbudować na kilku poziomach i załadować wagony. Wschodzący przewodnik będzie zachwycony: zielony Gustav ma przednie światła i jedzie bateriami zarówno do przodu, jak i do tyłu – przy tym daje wspaniałe dźwięki lokomotywy. Gdy kolejka jest wyłączona, zamienia się w kolejkę przesuwną i można ją również przesuwać ręcznie – dla świetnych przejażdżek lokomotywy w Brio World! Wysokiej jakości drewniana kolejka: kompatybilna z całym Brio World – lokomotywa na baterie porusza się po szynach i może być łączona z innymi akcesoriami Brio.

Wspaniała zabawka zalecana dla małych dzieci od 3 lat – uszczęśliwia każdego miłośnika Brio World i nadaje się również dla małego rodzeństwa, ponieważ nie zawierają małych części, które mogą zostać połknięte.
MarkaBRIO #ad

9. BRIO

#ad

BRIO 33404, Pociąg rolniczy

#ad
BRIO #ad - Kompatybilny ze wszystkimi produktami BRIO World. Brio - zabawki posiadają znak fsc i zawierają wyłącznie drewno pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej.

Wysokiej jakości drewniane akcesoria kolejowe: kompatybilne z zestawami i kolejami z całego świata BRIO – dzięki tej zabawce konstrukcyjnej można stworzyć gigantyczny świat kolei! Zalecane dla dzieci od 3 lat. Konia i krowa muszą zostać wyniesione na pastwisko; zamknij rampę i pomóż im wsiąść do własnego wózka; pozwól im przenieść się z sześciokołowej lokomotywy retro do przystanku końcowego; piękny dodatek do Twojej drewnianej kolejki.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość2.01
Długość0.94
Waga0.34
Szerokość1.5
Numer części33404
Model33404
Gwarancja2 lata gwarancji

10. BRIO

#ad

3-częściowy, drewno, BRIO Kolej 33748, szybki pociąg z dźwiękiem

#ad
BRIO #ad - X szer. Wymiary opakowania: 27, 4 x 15, 2 x 5, 2 cm dł. Drewniany pociąg. Z dźwiękiem za pomocą jednego przycisku. Trzyczęściowy pociąg w stylu ICE. X wys.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość1.18
Długość5.12
Waga0.57
Szerokość9.84
Numer części33748
Model33748
Gwarancja2 lata gwarancji