Top 10 Beyblade Arena Groß – Stołowe gry bitewne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BAKUGAN

#ad

Dla dzieci od 6 lat, Bakugan 2023 Battle Pack z 5 piłkami 2 Special Attack Bruiser i Diamond Dragonoid oraz trzy kulki Core

#ad
BAKUGAN #ad - Zawartość: 2 special attack bakugan, 2 karty special attack, 5 kart postaci, 2 karty portalowe, 1 Ripcard do nakręcania, 3 Bakugan, 3 karty Brawler, 1 XL Ripcord linka rozpinana i 1 token z kodem Roblox. Nowe miejsca walki bakugan: dzięki zestawom treningowym sprzedawanym osobno i Arenie Battle Arena można rozgrywać walki między Bakuganem tak jak w serii.

Indywidualne kombinacje z bakugan: w przypadku piłek core wystarczy połączyć górną część top i dolną część dół, a w przypadku piłek Special Attack połączyć za pomocą pierścienia Power Ring i już Bakugan jest gotowy do bitwy. Bakugan z dodatkowym spinem: ten zestaw 5 sztuk zawiera 2 piłki Special Attack Bakugan i 3 piłki Core Bakugan z kartami kolekcjonerskimi – dzięki Ripcard do nakręcania bakugan rozpoczynają walki.

Dzięki dwuczęściowym kartom postaci bitwa jest prowadzona jeszcze bardziej strategicznie – idealna do własnych kompilacji. Ta zabawka bakugan to wspaniały upominek lub prezent na każdą okazję lub na urodziny dla dziewcząt, chłopców i wszystkich dzieci od 6 lat – zestaw Battle Pack to idealny początek do zbudowania dużego zespołu Bakugan.
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość8.88
Długość11
Waga0.28
Szerokość2.5
Numer części6068109
Model6068109
GwarancjaCzęściowa gwarancja

2. Hasbro

#ad

Dwupak – zabawka do walki, Beyblade Surge Speedstorm Evo Helios Blazebringer i Jormuntor J6 bączek

#ad
Hasbro #ad - Każdy sprzedawany oddzielnie. Baterie w arenie speedstorm beystadium: speedstorm wirel został zaprojektowany, aby połączyć moc areny Speedstorm Beystadium wymagana jest arena Beystadium i starter. W zależności od dostępności.

W zależności od dostępności. Rusztowanie w cyfrowych bateriach: poprzez zeskanowanie kodu na chipie Storm lub na poziomie żyroskopu Beyblade Burst Speedstorm można odblokować żyroskop w aplikacji Beyblade Burst i połączyć z innymi elementami. Funkcje baterii: czubek żyroskopu Evo Helios Blazebringer posiada metalowe elementy zapewniające hit heavy metal i element obracający się w lewo.

Let it rip! dla dzieci w wieku od 8 lat: dzięki arenom, starterom i bączkom beyblade Burst Beystadium chłopcy i dziewczęta od 8 lat mogą rywalizować w pełnych akcji battle każdy sprzedawany oddzielnie. 2 kółka do baterii beyblade burst: zawiera obracający się w lewo beyblade Burst Surge Speedstorm Evo Helios Blazebringer D60 TSP20-M żyroskop typ balansowy i prawostronny żyroskop J6 D74 TSP15 typ obrony.
MarkaHasbro #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość8
Długość1.5
Szerokość6
Numer części18848450
Model18848450

3. Hasbro

#ad

Venom Devolos D5, Hasbro Beyblade Burst Evolution Trio Devolos 3-pak, Erase Devolos D5, Abyss Devolos D6 żyroskop, Multi

#ad
Hasbro #ad - Doświadcz ewolucji: tutaj można doświadczyć rozwoju żyroskopu Devolos – dzięki żyroskopowi Abyss Devolos D6 Speedstorm i żyroskopowi Erase Devolos D5 i Venom Devolos D5 z serii Hypersphere. Let it rip: z arenami beyblade burst beystadium, starterami i bączkami toczą się ekscytujące bitwy na głowę, jeśli chodzi o utorowanie drogi do "mistrza Beyblade".

Rozpocznij cyfrowe baterie: skanując kod na każdym żyroskopie Devolos, bitwa osiąga następny poziom. Baterii aż do rozerwania: bączek beyblade burst może podczas bitwy pękać i "pękać" szybkość pękania może się różnić. W zależności od dostępności. Wymagany jest arena Beystadium i starter.

Każdy sprzedawany oddzielnie. W zależności od dostępności. Każdy sprzedawany oddzielnie. W aplikacji beyblade burst można odblokować własny bączek, aby konkurować z innymi bladerami na całym świecie. 3 kręgi beyblade burst typu balance: zawiera lewoobrotowy bączek beyblade Burst Abyss Devolos D6 D54 TSP01, lewoobrotowy Erase Devolos D5 D75 TH18 i prawostronny Devolos D5 D75 TH111.
MarkaHasbro #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość1.5
Długość8
Szerokość4.72

4. BAKUGAN

#ad

Battle Matrix, BAKUGAN 'Geogan Rising' Arena, rozkładane pole do gry z ekskluzywnym Aurelus Sharktar Bakugan

#ad
BAKUGAN #ad - Ekskluzywny bakugan: wysokiej jakości Arena to ekskluzywna piłka Aurelus złota Sharktar Bakugan Basic, której nie można kupić pojedynczo. Bakugan battle matrix to wspaniały prezent dla fanów Bakugan, którzy chcą przenieść swoje pojedynki na wyższy poziom.

Uchwyty i rampy: 3 wybrane bakugan każdego gracza można umieścić na uchwytach i stamtąd pojedynek za pomocą zintegrowanych ramp. Rozkładane pole do gry: ulepszona arena bakugan zapewnia najlepsze pojedynki, którą można rozłożyć na 4 części, dzięki czemu można ją łatwo schować i zabrać ze sobą. Zawartość: 1 bakugan battle matrix, 2 bakucores, 1 karta postaci, 1 ekskluzywny Bakugan, 1 karta umiejętności, 1 zasady gry dla walk Bakugan.
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość0.1
Długość17
Waga1
Szerokość2.5
Numer części6060362
Model6060362
GwarancjaCzęściowa gwarancja

5. TAKARA TOMY

#ad

TAKARA TOMY Beyblade Burst Booster B-195 Prominence Valkyrie Over Atomic'-0

#ad
TAKARA TOMY #ad - Zawartość zestawu layer 1, driver 1, sticker 1, Disc 1, Instrukcja gry 1. Zalecenie dotyczące wieku: od 6 lat. Materiał: cynk, poliwęglan, akryl, tworzywo sztuczne, metal.

Silne ataki zostają znikane poprzez usunięcie tabliczki celebrytów, a powtarzalne trafienia są pokonywane przez związaną funkcję rdzenia "Walkire". Odstraszacz beyblade, którego końcówka trzonu jest dużą, który chroni się z dyskiem wytrzymałościowym i jednocześnie zapobiega przemęczeniu i utracie postawy za pomocą sterownika, swobodnie obracającą się kulą. Data publikacji: 05. 02. 2022. Meister-blader opracował super obronę Beyblade.
MarkaTAKARA TOMY #ad
ProducentTakara Tomy #ad
Wysokość1.57
Długość2.76
Waga0.24
Szerokość2.76
Numer częściB-195
ModelB-195

6. BEYBLADE

#ad

Typ Balance Battle z rozruchem, zestaw startowy, Hasbro Burst Surge Speedstorm Infinite Achilles A6, zabawka dla dzieci F0571ES0

#ad
BEYBLADE #ad - W zależności od dostępności. Battles in einer speedstorm beystadium-arena: bęben speedstorm zostały zaprojektowane, aby połączyć siłę areny Beystadium Speedstorm wymagana arena Beystadium.

Każdy sprzedawany oddzielnie. Kreisel fÜr beyblade burst battles: zawiera prawoskrętne Beyblade Burst Surge Speedstorm Infinite Achilles A6 D82 TSP16 Typ Balance-Typ Kreisel und Starter. W zależności od dostępności. Funkcja battle: bączek posiada siłę ataku kombinowaną na płaszczyźnie i prawoskrętny komponent Storm Chip. Skanowanie kodu na poziomie żyroskopu beyblade Burst Speedstorm umożliwia włączenie bąka w aplikacji Beyblade Burst i łączenie z innymi elementami.

Let it rip! dla dzieci od 8 roku życia: dzięki arenom beyblade burst beystadium, starterom i kręgom chłopcy i dziewczynki od 8 roku życia mogą wybierać się w załadowanych czołówkach każdorazowo dostępne osobno.
MarkaBEYBLADE #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość8
Długość1.5
Szerokość5
Numer częściF0571ES0
ModelF0571ES0

7. TAKARA TOMY

#ad

TAKARA TOMY Beyblade Burst B-206 Booster Barrikada Lucyfer.Il.BMb-10 import z Japonii

#ad
TAKARA TOMY #ad - Takara tomy. Bariera może być używana z dużą prędkością, aby udaremnić ataki przeciwnika. Beyblade to bariera nie do pokonania! ''barrikade lucifer. Il. Bmb 10''. Wydanie japońskie. Dyrygent firmy "mobius" charakteryzuje się dużą wytrzymałością i zachowuje ją do końca! .
MarkaTAKARA TOMY #ad
ProducentTakara Tomy #ad
Wysokość1.57
Długość2.76
Waga0.26
Szerokość2.76
Numer częściB-206
ModelB-206
Gwarancja24 Miesięcy

8. CRAZE

#ad

Do produkcji areny, CRAZE BLADE XXL 32800 metalowy bączek walki z akcesoriami, bączek areny, dla dzieci, zabawka dla chłopców

#ad
CRAZE #ad - Wszystkie zestawy można łączyć. Bączek dla dzieci jest wykonany z wysokiej jakości stopu metalu, który tworzy optymalne warunki walki i umożliwia zawody o 2 lub więcej CRAZE BLADE. Wraz z craze blade kreisel evolution wkroczymy do następnej ery pełnych akcji turniejów i ekscytujących walk.

Możesz dostosować swój własny bączek craze blade i wybrać swój własny czubek, który pasuje do Twojej gry. Bączek bojowy craze blade zapewnia podwójną akcję i jest wszystkim, aby rozpocząć walkę z bączkiem. Rozpoczął się gorączka żyroskopu, czego potrzebujesz, ponieważ z bączkiem craze blade można od teraz wydobywać pełne akcji mistrzostwa i ekscytujące bitwy. Nadaje się dla dzieci od 8 lat. Bączek blade jest bardzo wytrzymały i ma genialny kształt, wyposażony w różne funkcje i stosuje je względem siebie.

Zestaw zawiera 4 krążki craze blade z łącznie 12 końcówkami, 1 arenę na zawody 45 x 37 cm, które nadają żyroskom różne atrybuty ruchu, 2 rozruszniki Predatora, 4 linki rozrywające oraz instrukcję z przeglądem zbiorów. Bączki bojowe craze blade są rozszerzeniem popularnej areny BLADE i można je idealnie uzupełnić o wszystkie zestawy gier ze świata Blade. Ciężki i wytrzymały metalowy bączek w zestawie xxl, dzięki czemu bączek jest odporny na kolizje i uderzenia oraz można osiągnąć większą prędkość.
MarkaCRAZE #ad
ProducentCRAZE #ad
Wysokość4.72
Długość17.72
Szerokość13.19
Numer części32800
Model32800
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. Hasbro

#ad

Hasbro Beyblade Burst C0704EU4 Chaos Core Arena, bączek

#ad
Hasbro #ad - Do stosowania z bąbelkami Beyblade Burst sprzedawane oddzielnie. Let it rip! cznie z kodem skanowania dla aplikacji Beyblade Burst. Nadaje się dla dzieci od 8 lat. Arena podstawowa do ekscytujących Beyblade Burst Battles.
MarkaHasbro #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość5.12
Długość15.28
Waga0.33
Szerokość15.28
Numer częściC0704EU50
ModelC0704EU50
Gwarancja2 Jahre Garantie

10. BEYBLADE

#ad

Beyblade Burst Evolution Istros I2 i Gaianon G2 dwupak na 96 miesięcy do 1188 miesięcy

#ad
BEYBLADE #ad - Zawiera beyblade burst: prawe zapięcia obrotowe 2 i instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku. Beyblade burst evolution głowica obrotowa w prawo Istros I2 D14 TS01 -- typ wytrzymałościowy. Beyblade burst evolution głowica obrotowa w prawo Gaianon G2 D21 TB01 -- typ balansowy. Wymaga beyblade burst Beystadium, sprzedawany oddzielnie. W walce może "pęknąć" na kawałki kursy prasowania mogą się różnić. Wymaga 2 wyrzutni beyblade burst obracających się w prawo, każdy sprzedawany oddzielnie.
MarkaBEYBLADE #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość8
Długość1.5
Waga1
Szerokość6
Numer częściE3881
ModelE3881